6 mentálních strategií, které musí každý hráč v kasinu vyhrát

Přemýšlíte o hazardu, než začnete hrát v kasinu, nebo hrajete bez přemýšlení? Když se zamyslíte nad otázkou, dává smysl, že byste při hazardních hrách měli používat mentální strategie.

Ale jaké mentální strategie můžete použít k vítězství a jak tyto strategie používáte?

Zde je šest mentálních strategií, které musí každý hráč v kasinu použít, aby vyhrál. Samozřejmě budete muset trénovat svůj mozek, aby tyto strategie používal, ale jakmile trénujete svou mysl správným způsobem, stanou se tyto strategie druhou přirozeností.

Nikdy se nevzdáš

Nejdůležitější mentální strategií, kterou můžete použít, je vytrvalý postoj nikdy se nevzdávat. Pokud jste odhodláni se nikdy nevzdat, máte nejlepší šanci uspět v hazardních hrách. Totéž platí pro většinu oblastí vašeho života.

Ale je důležité zaměřit svůj postoj nikdy se nevzdávat na správnou věc. Můžete hrát automaty a nikdy se nevzdávat a prohrát všechny své peníze. To, že se zavážete, že se nikdy nevzdáte, ještě neznamená, že nakonec vyhrajete.

Musíte se soustředit na to, abyste se nikdy nevzdali, dokud se nenaučíte sázet a vyhrávat.
Pak se musíte soustředit pouze na to, abyste se naučili, co musíte udělat, abyste vyhráli.

První věc, kterou musíte udělat, je udělat kompletní inventuru svých dovedností a výsledků. Vyhráváte například nyní a víte, jak vyhrávat konzistentně?

Pokud teď nevyhráváte a nevíte, jak vyhrávat konzistentně, musíte se zavázat, že se nikdy nevzdáte, dokud nebudete vědět, jak vyhrávat konzistentně. A jakmile se naučíte, jak důsledně vyhrávat, vaše zaměření se přesune k neustálému zlepšování.

Naučte se, jak se vyrovnat, odevzdat veškerou svou mentální energii, dokud neuspějete, a poté veškerou svou energii zaměřte na to, abyste se naučili vyhrávat. Zavazujte se, že se nikdy nevzdáte, jinak se z vás nikdy nestane vítězný hráč.

Pohodlí při sledování

Většina hráčů své výsledky nesleduje. Pravděpodobně vědí, že nevyhrávají více, než celkově prohrávají, ale ve skutečnosti přesně nevědí, kolik ztrácí.

Na druhou stranu, vyhrávající hráči mají tendenci sledovat všechny své výsledky. Takže vědí, kdy vyhrávají a kdy prohrávají, a přesně vědí, kolik vyhrají nebo prohrají.

Zdá se, že prohrané hazardní hráče nikdy nespojuje. Nikdy nepřijdou na to, že sledování jejich výsledků přímo souvisí s jejich výsledky.

Info:
Vím, že to zní, jako byste se mohli dostat od prohry k vítězství pouhým sledováním svých výsledků, a to není tak úplně pravda. Ale nevyhrajete, pokud nebudete sledovat své výsledky. Pouze sledováním svých výsledků máte šanci své výsledky zlepšit.

Abyste se dostali od prohry k vítězství, musíte použít jiné strategie, ale vše začíná sledováním. Sledování je součástí tohoto příspěvku, protože je to jednoduchá mentální strategie, kterou můžete začít používat ještě dnes. A když použijete tuto mentální strategii pro hazardní hry, vše ostatní, co musíte udělat, abyste vyhráli, bude jednodušší.

Když to dokážou oni, dokážete to i vy

Prostým faktem je, že někteří hráči vyhrají více peněz, než prohrají. Procento hráčů, kteří vyhrají více než prohrají, je samozřejmě malé, ale není to založeno na štěstí.

Když víte, že ostatní lidé něco dokážou, víte, že to dokážete i vy. Ale samozřejmě mluvím o věcech, které mohou dělat normální lidé. Nikdy ze mě nebude profesionální sportovec, protože nemám fyzické dovednosti, které potřebuji, a nikdy nebudu schopen tyto dovednosti rozvíjet.

Ale jsou vyhrávající hráči, kteří nemají dovednosti nebo schopnosti, které vy nemáte nebo je nemůžete rozvíjet. Jinými slovy, existují vyhrávající hráči, kteří nejsou tak chytří jako vy.

Jediné, co musíte udělat, je naučit se, že můžete dělat to, co dělají vítězní hráči. Jakmile zjistíte, že je to pravda, jediné, co vám stojí v cestě, je dělat to, co dělají vítězové.

Můžete začít věřit, že dokážete cokoli, co dnes dokáže kterýkoli jiný hráč, protože je to fakt. Nyní, když víte, že to dokážete, je vaším úkolem zjistit, co dělají vítězové, a začít dělat stejné věci.

Použijte cokoli, abyste zůstali na úrovni

Možná si myslíte, že tato část je o tom, jak se naučit, jak prorazit, i když hrajete. Samozřejmě, že je dobrým cílem naučit se, jak vyrovnat, i když hrajete, a můžete se naučit, jak vyrovnat. Ale vyrovnat se není mentální strategie. Vyrovnat se je dovednost, ne mentální strategie.

Zůstat na úrovni je to, že se musíte naučit, jak si udržet úroveň svého duševního stavu. Pokud chcete vyhrát, musíte se například naučit, jak ovládat své emoce, když hrajete.

Nepomůže vám příliš se vzrušovat, když se věci vyvíjejí podle vašich představ, nebo spadnout, když se vám nedaří. Lidé jsou emotivní a většina hráčů je emotivní. Takže když vyhrají, jsou šťastní, a když prohrají, jsou smutní.

Poznámka:
Pokud chcete činit správná rozhodnutí, musíte se naučit ovládat své emoce při hraní hazardních her. A jediný způsob, jak vyhrát jako hazardní hráč, je činit správné rozhodnutí co nejčastěji.

Bohužel emoce vedou ke špatným rozhodnutím, protože se rozhodujete a nepoužíváte fakta.

Nezdá se to být důležité, ale naučit se, jak si udržet duševní stav na úrovni, je jednou z nejdůležitějších hazardních strategií, které můžete použít.

Tichá důvěra

Vyhrávající hazardní hráči fungují s tichou důvěrou. Vědí, že vyhrají, protože vědí, co se stane, než se to stane. Následující část popisuje, jak můžete vědět, co se stane, než se to stane, ale ještě na to nejste zcela připraveni.

Když hrajete sebevědomě, neznamená to, že jste namyšlení. Když jste namyšlení, je to příliš blízko k emoci.

Sebedůvěra vám pomáhá zůstat na správném kurzu, kde domýšlivost vede ke špatným rozhodnutím.
Jste si jisti, že vyhrajete, když budete hrát? Nemyslím tím, že chcete vyhrát, ale že víte, že vyhrajete. Jediný způsob, jak můžete s jistotou hrát, je vědět, jak vyhrávat, a vědět, že máte vše, co k vítězství potřebujete, na místě.

Jak získáte tichou důvěru, kterou potřebujete? Za prvé, naučíte se tolik o hazardních hrách, že víte, co se stane, než se to stane. A víte dost na to, abyste pochopili, že i když je štěstí dnes proti vám, zítra vám to vyjde.

Víte, co se stane, než se to stane

Pokud hodíte mincí, víte, že z dlouhodobého hlediska bude mince v 50 % případů ocasy a v 50 % případů hlava. Pokud hrajete ruletu a sázíte na černou, víte, že koule dopadne na černou 18 z každých 37 zatočení, pokud hrajete na kole s 37 mezerami.

Důležité:
Většina hráčů o těchto věcech nikdy nepřemýšlí, ale tyto věci lze snadno zjistit, pokud věnujete pozornost. Tyto věci jsou také důvodem, proč většina hráčů prohrává.

Prohrávající hráči uzavírají sázky, které zaručují, že prohrají. Prohrávající hráči tyto sázky uzavírají, ať už věří, že vyhrají, nebo věří, že prohrají.

Na druhou stranu, vyhrávající hráči vědí, jaké sázky udělat, aby si zaručili, že vyhrají. Pokud nevíte, že vyhrajete, nakonec podle matematiky prohrajete.

Můžete být vítězným hazardním hráčem, když se naučíte, jak určit, co se stane, než se to stane. Když se dozvíte, co se stane, víte, jaké sázky neuzavírat a jaké sázky uzavřít.

Nejlepšími místy pro začátek jsou blackjack a poker. Vítězní sázkaři vědí, jak používat obě tyto hry, aby vydělali více peněz, než prohráli, a jediné, co musí používat, je jejich mysl. Můžete použít svou mysl k tomu, abyste věděli, co se stane, než se to stane v blackjacku a pokeru.

Závěr

Můžete se rozhodnout pokračovat v hazardních hrách stejným způsobem, jakým jste hráli, a pokračovat ve ztrátách, nebo můžete začít používat mentální strategie uvedené v tomto příspěvku, abyste měli větší šanci na výhru.

Vítězní hráči v kasinech mají tendenci používat stejné mentální strategie, i když je za strategie nepovažují. A prohrávající hráči nepoužívají žádné mentální strategie.

Chcete-li zlepšit své šance na výhru, začněte dnes používat šest strategií mentálního hazardu uvedených v tomto příspěvku. Stále můžete prohrát, ale vyhrajete více, než kdybyste používali tyto mentální hazardní strategie.