Vysvětlení akcí a signálů rukou v blackjacku

Jednou z největších nevýhod blackjacku ve skutečném kasinu ve srovnání s online stránkami je pomalé tempo. Stejný počet hand za hodinu prostě nemůžete odehrát. Dobrou zprávou je, že můžete zrychlit tempo pomocí blackjackových ručních signálů.

Vyžadují je i kasina, takže všechny akce jsou vlastně nahrávány na bezpečnostní kamery pro případ sporu. Většina dealerů vám ochotně vysvětlí signály rukou v blackjacku, pokud je neznáte.

Pokud se chcete připravit předem, tento příspěvek vás může naučit, jak označit akce pro hlavní varianty blackjacku. Přidal jsem také tipy na další obecná pravidla, která vám pomohou cítit se v kasinu pohodlně.

Ruční signály v klasickém blackjacku

Existuje spousta variant blackjacku založených na pravidlech. Ve většině z nich budou vaše startovní karty na stole lícem nahoru. Dealerův list bude obsahovat jednu kartu lícem nahoru a další lícem dolů.

Pokud hrajete tuto verzi hry, měli byste k označení svých akcí používat následující blackjackové signály.

 • Hit – Pokud chcete, aby vám dealer dal další kartu, klepněte prstem na stůl. To je nejčastější signál pro zásah.
 • Stand – Pokud jste spokojeni se svou rukou a nechcete další karty, měli byste jednoduše mávnout rukou nad kartami, které již máte.
 • Double Down – Pokud chcete zdvojnásobit sázky, vezměte si požadovaný počet žetonů a vložte je vedle své počáteční sázky. Ukažte jedním prstem, ale ujistěte se, že žetony navíc jsou mimo sázkový box.
 • Split Pair – Pokud vám byl rozdán pár a chcete si jej rozdělit, signálem blackjacku by bylo znovu umístit žetony pro druhou sázku a pomocí dvou prstů ukázat tvar V. Tato poslední část je nezbytná, aby se předešlo případným nedorozuměním.

Byl jsem dotázán na signál ruky vzdání se blackjacku, protože tato možnost je dostupná pro mnoho verzí hry. Pokud vím, neexistuje pro tuto akci žádná univerzální akce nebo gesto.

Signály blackjacku výše pokrývají většinu stolů v kamenných kasinech. Vztahují se na všechny verze hry, ve kterých dostáváte karty lícem nahoru, včetně blackjacku s dvojitou expozicí na některých místech.

V této verzi hry jsou vaše počáteční dvě karty opět obě na stole lícem nahoru, ale totéž platí pro ruku dealera.

Existuje však jeden typ blackjacku, který přichází s různými signály ruky, takže se na to pojďme podívat blíže.

Ruční signály Blackjack lícem dolů


Pokud hrajete blackjack lícem dolů, vaše karty budou na stole lícem dolů. Svou kombinaci musíte zkontrolovat sami a tato variace se mnoha hráčům líbí.

Mnoho kamenných kasin to také s radostí nabízí, protože to ztěžuje počítání karet .

Podívejme se.

 • Hit – Seškrábněte stůl, pokud chcete další kartu v blackjacku lícem dolů.
 • Postavte se – Posuňte karty pod své žetony, abyste naznačili, že další karty nechcete. Je důležité nehýbat svými žetony v tomto signálu blackjack.
 • Double Down – Chcete-li zdvojnásobit svou sázku, otočte karty lícem nahoru a položte na stůl druhou sázku. Poté podržte jeden prst nahoru, abyste ukázali dealerovi, že chcete zdvojnásobit.
 • Split Pair – Rozdělení párů v blackjacku lícem dolů je podobné zdvojnásobení. Měli byste zopakovat stejný postup, ale v posledním kroku ukažte, že držíte dva prsty nahoře.

Nyní, když víte, jak požádat o určitou akci pomocí signálů blackjacku, pojďme se podívat na další běžné akce u stolů.

Další Blackjack akce v kasinu

Když jste v živém kasinu, existují další věci, které musíte při hraní blackjacku udělat. Možná budete muset získat více žetonů, například.

Je důležité vědět, jak takové akce správně provádět a dodržovat správnou etiketu kasina a blackjacku.
Podívejme se na některá běžná doporučení a doporučení pro živý blackjack.

 • Za žádných okolností se nesmíte dotýkat karet rozdaných lícem nahoru.
 • Karty rozdané lícem dolů se můžete dotknout, pokud jsou vaše, ale musíte použít pouze jednu ruku.
 • Nesnažte se změnit nebo odstranit své sázky poté, co začala nová kombinace.
 • Pokud si chcete koupit další žetony, počkejte na dokončení handy a připravte si peníze, abyste je mohli získat dříve, než začne další.
 • Při nákupu žetonů nedávejte peníze přímo dealerovi. Nechte je na stole, aby je mohl spočítat a dát vám žetony.
 • Pokud chcete rozdělit nebo zdvojnásobit, vždy umístěte žetony pro novou sázku vedle své původní sázky, nikoli na ni.
 • Při hraní blackjacku nikdy neodstraňujte karty ze stolu.
 • Po zahájení hry se nedotýkejte žetonů, které jste vsadili.
 • Během handy můžete požádat prodejce o radu.
 • To do značné míry pokrývá hlavní pokyny pro blackjack pro živé hazardní hry. Samozřejmě byste se také měli držet univerzálních tipů na etiketu kasina pro nejlepší zážitek.

Hraní blackjacku online

Pokud se vám celá věc se signály a gesty blackjacku zdá příliš komplikovaná, vždy můžete místo toho vyzkoušet nejlepší online kasina pro blackjack . Pro každou akci uvidíte na obrazovce pěkná a lesklá tlačítka, takže to nelze nijak pokazit.

Můžete také očekávat štědré bonusy a kompenzace, stejně jako mnohem nižší minimální sázky. Můžete dokonce vyzkoušet jejich blackjackové stoly s živými dealery pro to nejlepší z obou světů!